Ми робимо
інформацію доступною

Особлива інформація

Тип информації Відомості про зміну складу посадових осіб емітента
Дата здійснення дії: 14.03.2013
Дата публікації 14.03.2013 19:01:00
Найменування емітента* Публічне акціонерне товариство "ХАРТРОН"
Юридична адреса* 61070, м. Харків, вул. Ак. Проскури, 1
Керівник* Вахно Микола Іванович - Голова Правління. Тел: 0577603000
E-mail* ocb@hartron.com.ua
* Інформація на момент розміщення інформації в Загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР
Згідно з листом Державної фінансової інспекції в Харківській області вих. №05-25/2423 від 11.03.2013р., отриманим ПАТ „ХАРТРОН” 14.03.2013р. вхід. №94, у складі Ревізійної комісії призведені наступні зміни:
Державна фінансова інспекція України відкликає свого представника зі складу Ревізійної комісії ПАТ „ХАРТРОН” – Моложавого Віктора Івановича, у зв’язку з його звільненням з Державної фінансової інспекції в Харківській області. Згоди посадової особи на розкриття паспортних даних отримано не було, (захищено ст.6 Закону України „Про захист персональних даних”). Часткою в статутному капіталі Товариства не володіє. Непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини немає. Моложавий В.І. перебував на посаді члена Ревізійної комісії з 14.04.2011 по 14.03.2013.
Державна фінансова інспекція України призначає свого представника до складу Ревізійної комісії ПАТ „ХАРТРОН” – Баглай Оксану Вікторівну на термін повноважень Ревізійної комісії до 14.04.2014 року. Згоди посадової особи на розкриття паспортних даних отримано не було, (захищено ст.6 Закону України „Про захист персональних даних”). Баглай О.В. перебуває на посаді головного державного фінансового інспектора відділу інспектування в сфері матеріального виробництва і фінансових послуг Державної фінансової інспекції в Харківській області, м. Харків, попередня посада – завідувач сектора інспектування в Зміївському районі Валківської міжрайонної держфінінспекції в Харківській області. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Часткою в статутному капіталі Товариства не володіє.

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомлення, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
Голова Правління Вахно Микола Іванович