Ми робимо
інформацію доступною

Особлива інформація

Тип информації Відомості про зміну складу посадових осіб емітента
Дата здійснення дії: 11.04.2007
Дата публікації 12.04.2007 08:10:00
Найменування емітента* Відкрите акціонерне товариство "ХАРТРОН" КОПФГ 231
Юридична адреса* 61070, м. Харків, вул. Ак. Проскури, 1
Керівник* Вахно Микола Іванович - Президент - Голова правління. Тел: 0577007712
E-mail* ocb@cit.kharkov.ua
* Інформація на момент розміщення інформації в Загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР
11 квітня 2007 року Загальними зборами акціонерів ВАТ „Хартрон” (протокол № 11 від 11.04.2007р.) та 11 квітня 2007 року на засіданні Наглядової ради (протокол № 24 від 11.04.2007р) були прийняти рішення про зміни у складі посадових осіб Товариства.

У складі Наглядової ради ВАТ „Хартрон” відбулися наступні зміни:

На підставі рішення ЗЗА від 11.04.2007р.(протокол № 11 від 11.04.2007р) та рішення Наглядової ради від 11.04.2007р. (протокол № 24 від 11.04.2007р):
- Засуху Сергія Олексійовича призначено Головою Наглядової ради Товариства, термін повноважень – 3 роки, частки у статутному капіталі емітента не має, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.

На підставі рішення ЗЗА від 11.04.2007р.(протокол № 11 від 11.04.2007р):
- Петроченко Юрія Адамовича призначено членом Наглядової ради Товариства, термін повноважень – 3 роки, частка у статутному капіталі емітента 0,004%, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.
- Гусиніна В’ячеслава Павловича призначено членом Наглядової ради Товариства, термін повноважень – 3 роки, частки у статутному капіталі емітента не має, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.
- Ткаченко Людмилу Петрівну призначено членом Наглядової ради Товариства, термін повноважень – 3 роки, частки у статутному капіталі емітента не має, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.
- Єсипенко Людмилу Миколаївну призначено членом Наглядової ради Товариства, термін повноважень – 3 роки, частки у статутному капіталі емітента не має, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.
- Андреєва Володимира Олексійовича призначено членом Наглядової ради Товариства, термін повноважень – 3 роки, частки у статутному капіталі емітента не має, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.
- Симов’яна Саркіса Ваграмовича призначено членом Наглядової ради Товариства, термін повноважень – 3 роки, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.
- Бєлобородова Романа Олександровича призначено членом Наглядової ради Товариства, термін повноважень – 3 роки, частки у статутному капіталі емітента не має, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.
- Ключника Володимира Ілліча призначено членом Наглядової ради Товариства, термін повноважень – 3 роки, частка у статутному капіталі емітента 0,002%, перебуває на посаді голови профспілки ВАТ „Хартрон”, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.

У складі Правління ВАТ „Хартрон” відбулися наступні зміни:

На підставі рішення ЗЗА від 11.04.2007р.(протокол № 11 від 11.04.2007р):
- Вахно Миколу Івановича призначено Головою правління Товариства, термін повноважень – 5 років, частка у статутному капіталі емітента 0,002%, перебуває на посаді Голови правління ВАТ „Хартрон”, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.

На підставі рішення Наглядової ради від 11.04.2007р. (протокол № 24 від 11.04.2007р):
- Неймирок Юрія Костянтиновича призначено Заступником Голови правління Товариства, термін повноважень – 5 років, частка у статутному капіталі емітента 0,002%, перебуває на посаді віце-президента ВАТ „Хартрон”, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.
- Русакова Сергія Арсенійовича призначено членом правління Товариства, термін повноважень – 5 років, частка у статутному капіталі емітента 0,002%, перебуває на посаді технічного директора ВАТ „Хартрон”, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.
- Васильєва Олексія Олександровича призначено членом правління Товариства, термін повноважень – 5 років, частка у статутному капіталі емітента 0,002%, перебуває на посаді директора з загальних питань ВАТ „Хартрон”, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.
- Борзикіну Олену Миколаївну призначено членом правління Товариства, термін повноважень – 5 років, частки у статутному капіталі емітента не має, перебуває на посаді головного бугхалтера ВАТ „Хартрон”, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.
- Златкіна Юрія Михайловича призначено членом правління Товариства, термін повноважень – 5 років, частка у статутному капіталі емітента 0,002%, перебуває на посаді генерального директора НВП ХАРТРОН-АРКОС Лтд , непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.
- Лученко Олега Олексійовича призначено членом правління Товариства, термін повноважень – 5 років, частка у статутному капіталі емітента 0,002%, перебуває на посаді генеральго директора НВП ХАРТРОН-ПЛАНТ Лтд, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.
- Романовського Олександра Володимировича призначено членом правління Товариства, термін повноважень – 5 років, частка у статутному капіталі емітента 0,004%, перебуває на посаді генеральго директора ТОВ „НВП ХАРТРОН-ЮКОМ”, непогашеною судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Зміни здійснені на підставі рішення Загальних зборів акціонерів та рішення Наглядової ради Товариства відповідно до Статуту ВАТ „Хартрон”.
Згоди від усіх вищевказаних осіб на розкриття паспортних даних та посад, які вони обіймали протягом всієї своєї діяльності, отримано не було, що не суперечить Конституції України (ст. 32) та Закону України „Про інформацію” (ст.23).


Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що містяться у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно з законодавством.
Голови правління Вахно Микола Іванович

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомлення, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
Президент - Голова правління Вахно Микола Іванович